Atgal į naujienas

„Vilniaus duonos“ kolegos mokymuose gilinosi į „LinkedIn“

Kaip prisijaukinti profesionalų socialinį tinklą „LinkedIn“ ir gauti iš to naudos – į tai gilinosi Vilniaus duonos“ kolegos „LinkedIn dirbtuvėse“, kurias vedė komunikacijos ekspertė Gitana Baliutavičienė.

Į dirbtuves užsiregistravo mūsų kolegos iš labai įvairių sričių: buhalterijos, rizikos valdymo, produktų kūrimo, HR, rinkodaros. 

Kokios dažniausios priežastys, dėl kurių vengiama aktyviau naudoti „LinkedIn“, kuriame daugiau nei 600 tūkst. Lietuvos vartotojų?

„Žinių stoka. Trūksta įgūdžių. Neaišku, kokia nauda. Nerimas, kaip įvertins kolegos, draugai, pažįstami. Ir, žinoma, baimė. Juk socialiniai tinklai yra tas pats viešas kalbėjimas. Potenciali auditorija – daugiau nei pusė milijono žmonių. O viešai kalbėti baisu 75% žmonijos. Ši baimė visai greta mirties baimės ir net turi savo pavadinimą, glossophobia“, – sakė komunikacijos ekspertė Gitana Baliutavičienė, kuri jau daugiau nei septynerius metus gilinasi į  „LinkedIn“ tinklą. 

Visus šiuos barjerus, vidinius ir išorinius, smagiai išminkėme „LinkedIn dirbtuvėse“. O kad kalbos neliktų vien kalbomis (tam ir dirbtuvės) – daug ką iškart išmėginome praktiškai. Kaip sustyguoti profilį. Kaip kompetencijos vertinimas skiriasi nelygu nuotrauka. Kaip sugalvoti apie ką rašyti. Kaip matomės paieškoje dabar. Kaip išplėsti kontaktų ratą.

Dvi valandos prabėgo labai greitai, daug sužinota ir išbandyta, bet dar daugiau liko. Be to, pirmosiose nepavyko sudalyvauti visiems norintiems. Tad lapkričio mėnesį dirbtuves kartosim.

Atgal į naujienas