Atgal į naujienas

„Vilniaus duona“ tęsia partnerystę su Sostinės krepšinio mokykla

Tęsiame partnerystę su Sostinės krepšinio mokykla.  Ši mūsų draugystė jau padėjo užaugti vienai SKM kartai. 2005 m. gimę perspektyviausi sostinės krepšininkai atstovaudami „SKM-I Vilniaus duonos“ komandai prestižiniuose Moksleivių krepšinio lygos čempionatuose iškovojo 4 sidabro ir 1 bronzos medalį.

„SKM-I Vilniaus duona“ garbingai atstovavo Lietuvai ir tarptautiniuose turnyruose, o du komandos žaidėjai – Ernestas Matulevičius ir Nojus Kulieša – kartu su Vilniaus „Ryto” jaunimo ekipa Turkijoje iškovojo U18 FIBA Čempionų lygos bronzos medalius.

Išleidus šią puikią krepšininkų kartą, „Vilniaus duona“ tęsia bendradarbiavimą su SKM ir nuo šiol prisidės prie 2013 m. gimusios kartos ugdymo ir ateities krepšinio pergalių. Šį sezoną Karolio Čyžiaus vadovaujama komanda grūdinsis MKL U12 čempionate, kur rungsis su metais vyresniais varžovais.

„Sportas, sveika mityba ir buvimas bendruomenėje kloja gerą fizinės ir emocinės sveikatos pamatą nuo jaunų dienų. Kaip duonos rinkos lyderei mums svarbu prisidėti prie sporto, kuris kaip ir duona yra mūsų DNR ir kuriuo galime didžiuotis. Išlaikyti aukštą meistriškumo lygį įmanoma tik verslui investuojant į jaunų talentų ugdymą“, – įteikdama dovanas jauniesiems sportininkams sakė mūsų rinkodaros vadovė Jolita Ažusienė.  

Atgal į naujienas