Atgal į naujienas

„Vilniaus duona“ didžiąsias šventes pasitiks ramiau – Kauno regione pertvarkė tiekimo modelį

„Vilniaus duona“ pakeitė savo logistikos modelį Kauno regione. Bendrovė pasitelkė vieną logistikos partnerį ir perdavė jam ne tik distribuciją, bet ir užsakymų komplektavimą. Nuo šiol tai padės lengviau valdyti pristatymus daugiau nei 300 šio regiono klientų. 

Tai yra pilotinis projektas „Lantmannen Unibake“ įmonių grupėje. Įvertinus jo rezultatus, analogiškus pokyčius bus svarstoma įgyvendinti ir kitose šalyse. 

„Pagrindinis tikslas buvo pagerinti pristatymo laiką ir tikslumą. Dirbame su šviežiais trumpo galiojimo kepiniais, todėl prekybos tinklams ir parduotuvėms itin svarbu gauti juos sutartu laiku. Vasario mėnesį užbaigėme projektą ir jam per mėnesį įsivažiavus jau matome, jog pristatymo procesas vyksta sklandžiai ir operatyviai. Didžiąsias šventes – Kalėdas, Velykas, Jonines, kurios anksčiau sukeldavo sambrūzdį, šiemet pasitiksime ramiau“, – sakė Marius Žikevičius, „Lantmannen Unibake“ logistikos direktorius Baltijos šalims, vadovavęs šiam projektui.

Į Panevėžį perkelta ir Latvijos sandėlio logistika

Pasak M. Žikevičiaus, projektas susijęs su kitu – seserinės įmonės Latvijoje distribucijos sandėlio perkėlimu į Panevėžį. 

„Kad galėtume perkelti skirstymo srautus į Panevėžį, mums teko surasti būdą, kaip čia atlaisvinti pajėgų. Tam pasitelkėme vieną logistikos partnerį  – „Baltic Logistic Solutions“. Didžiausias iššūkis – tai efektyvi IT sistemų integracija, kuri padėtų operatyviai apsikeisti optimaliais duomenimis bei sugeneruoti ir sukomplektuoti klientų užsakymus. Tad prie šito dirbo ir „Vilniaus duona“, ir „BLS“ IT padaliniai“, – sakė logistikos ir aptarnavimo direktorius.

Partneris tieks transporto ir komplektavimo paslaugas

Logistikos distribucijos partneris „Baltic Logistic Solutions“ kitaip nei anksčiau atlieka ne tik skirstymo ir išvežiojimo, bet ir užsakymo komplektavimo paslaugą. Tam reikėjo pritaikyti ir suderinti informacines sistemas, taip pat įmonių vidinius procesus.

„Džiaugiamės, kad savo partneriui galime pasiūlyti ilgalaikę ir įspūdingą mūsų kompanijos patirtį trečiųjų šalių logistikos ir IT integracijos srityje, taip padedant pasiekti kliento užsibrėžtus tikslus“, – sakė „Baltic Logistic Solutions“ komercijos vadovas Erikas Lesnevskis.

Padeda dirbti tvariau

M. Žikevičius taip pat akcentavo, jog šis sprendimas prisideda ir prie įmonės tvarumo įsipareigojimų. Logistikos įmonė „Baltic logistic solutions” valdo naują transporto parką, kurio vidutinis amžius neviršija 4 metų ir atitinka „EURO 6“ emisijos standartą. Taip pat įmonė investuoja į saulės energiją, kurios galia sudaro 4,13 MWp.   

Be to, transporto priemonės gabens ne tik „Vilniaus duonos“, bet ir kitų gamintojų produkciją, tai padės mažinti transporto kaštus ir poveikį aplinkai.

M. Žikevičius dėkoja visai prie projekto dirbusiai komandai, ypač visiems kolegoms iš IT, logistikos, finansų ir pardavimų padalinių, dirbusiems su šiuo projektu. 

Atgal į naujienas