Atgal į naujienas

Dalyvavome „Vilnius Tech“ karjeros dienose

Ką reikia mokytis ar studijuoti, kad galėtum dirbti „Vilniaus duonoje“? To vakar klausinėjo mūsų stendo lankytojai VILNIUS TECH – Vilnius Gediminas Technical University Gravity karjeros dienoje. Dalyvavo ten dauguma didžiųjų šalies bendrovių. Smagu, kad mūsų stendas traukė lankytojus (ne paslaptis, kad masino ir mūsų skanūs produktai). Pasak organizatorių, susirinko beveik 100 modernių įmonių ir apie 10 tūkst. studentų, moksleivių ir svečių.

Domėjosi praktika ir reikalingais dalykais

Kalbėjomės su įvairių studijų krypčių studentais – nuo IT iki biotechnologijų. Sulaukėme ir susidomėjusių praktikos galimybėmis, ir klausimų, kokių specialybių kolegos gali daryti pas mus karjerą, kokius dalykus reikia rinktis mokykloje bei ką studijuoti. Beje, ši tema aktuali buvo ir apsilankiusių mokinių bei studentų tėvams.

Vilniaus duonoje iš viso dirba 65 specialybių darbuotojai. Tad galimybių atsiskleisti yra praktiškai bet kurios srities specialistams.

Džiugu, kad į karjeros dienas pasižvalgyti ateina ir mokiniai, pas mus buvo užsukę VGTU inžinerijos licėjaus moksleiviai.

Visiems užsukusiems apie „Vilniaus duoną“ pasakojo trys mūsų kolegos: Rasa Pustovalova, Jurga Staniukėnienė ir patikimumo inžinierius Paulius Rinkūnas, iš Vilniaus kepyklos techninio padalinio. Ačiū kolegoms pristačiusiems galimybes pas mus praktikuotis ir daryti karjerą.

Atgal į naujienas