Atgal į naujienas

Susidėliojome darbus tvarumo tikslams pasiekti

Rugpjūčio 17 d. kartu su Lantmännen Unibake grupės kolegomis dėliojomės kitų metų darbus tvarumo srityje. Logistika, gamyba, marketingas – įsitraukė visi susiję padaliniai iš trijų Baltijos šalių (LT, EE, LV).
 
Pagrindiniai mūsų grupės tvarumo tikslai yra trys:

– Iki 2050 m. pasiekti nulinę GHG emisiją – ne tik pas save, bet visoje mūsų tiekimo grandinėje.
– Iki 2030 m. padvigubinti siūlomų sveikatai palankių produktų skaičių – tai yra daugiau viso grūdo ir skaidulų, mažiau druskos, mažesnis skanėstų kaloringumas.
– Gerinti galimybes žmonėms – įskaitant 100 proc. vienodą darbo užmokestį už tą patį darbą, 50/50 pasidalinimas pagal lytis vadovaujančiose rolėse, galios paskirstymas tarp visų amžiaus grupių darbuotojų ir saugios darbo kultūros bei aplinkos užtikrinimas. 
 
#FieldtoFork Apimame ne tik savo grupę, bet ir partnerius, žiūrėdami į visą tiekimo grandinę – nes, pvz., CO2 atžvilgiu, nors maisto pramonė yra vienas šaltinių, tik apie 10 proc. jo kiekio mes sukuriame tiesiogiai, kita dalis ateina per tiekimo partnerius.
 
Todėl mums bus itin svarbu, iš ko perkame miltus, žaliavas, pakuotes, logistikos paslaugas, atliekų tvarkymą – vienas esminių kriterijų bus tai, kiek partneriai ir tiekėjai padeda siekti mums iškeltų tvarumo tikslų: klimato, sveikatos ir geresnių sąlygų žmonėms prasme.

Atgal į naujienas