Atgal į naujienas

Švenčiame Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną

Balandžio 28 d. – Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena. Šia proga norime pasidžiaugti, kad Panevėžio kepykloje nelaimingų atsitikimų nefiksavome jau 338 dienas, o Vilniaus kepykloje – 180 dienų! 

Pagrindinė taisyklė, kurios laikytis skatiname kiekvieną Vilniaus duonos darbuotoją – mąstyk, jauskis ir elkis SAUGIAI.  Juk nelaimingi atsitikimai dažniausiai įvyksta dėl skubėjimo, neatidumo ir atsargumo stokos darbo vietoje.

Atsakingai žiūrime į savo darbuotojų sveikatą ir saugą, todėl norime didinti visų darbuotojų sąmoningumą ir paskatinti juos rūpintis savo sveikata, sauga ir gerove darbe. Siekdami kurti saugesnę darbo aplinką, nuolat edukuojame darbuotojus apie taisyklių paisymo svarbą, stebime ir vertiname darbo aplinką bei šaliname rizikos veiksnius. O prie teigiamų pokyčių kviečiame prisidėti ir pačius darbuotojus.

Pasak darbo saugos specialistės Neringos Melnikavičienės, būtent darbuotojai geriausiai žino, kokie pokyčiai reikalingi labiausiai. „Darbuotojai pasiūlo daug idėjų, kaip būtų galima pagerinti darbo aplinką, o geriausi sprendimai virsta realybe. Nors kartais kai kurie jų gali pasirodyti nepatogūs, svarbu paaiškinti darbuotojams, kodėl tai yra būtina. Juk viskas tik dėl jų pačių saugumo“, – teigia ji.

Minėdami Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, visą šią savaitę organizavome renginius kepyklų ir biuro darbuotojams, kurių metu kalbėjome apie sveikatos ir saugos darbe kultūros svarbą. Norėdami paskatinti darbuotojus daugiau judėti, renginių metu padovanojome visiems mankštai skirtas elastines juostas, su kuriomis jūs galėsite mankštintis pertraukų metu, taip pagerindami savo fizinę sveikatą ir savijautą. O taip pat kvietėme visus vaišintis sveikuoliškais glotnučiais ir diskutavome apie darbuotojų gerovės palaikymą. 

Atgal į naujienas