Atgal į naujienas

Startavo „Vilniaus duonos Lietuvos darželinukų čempionatas“ – trečius metus esame generalinis partneris

Kartu su pavasariu tradiciškai prasideda „Vilniaus duonos Lietuvos darželinukų čempionatas“. Šiais metais čempionatas vyks kovo–balandžio mėnesiais. 

Pirmieji turai Vilniuje vyks kovo 2–3 d., o didysis finalas „Jeep“ arenoje numatytas balandžio 14 d.

„Vilniaus duonos Lietuvos darželinukų čempionate“ laukiami ne tik dalyviai, bet ir didžiausi krepšininkų gerbėjai – jų tėveliai, šeimos nariai. Žiūrovai viso čempionato kovas galės stebėti patogiai įsitaisę arenos tribūnose. Įėjimas – nemokamas.

Organizatoriai ypač laukia ir skatina: gerą nuotaika, pozityvumą, palaikomuosius plakatus, pagarbą teisėjams, treneriams, varžovų komandoms ir sirgaliams.

Pagrindinės 2×2 rungtynių taisyklės: žaidžiami 5 kėliniai po 2 minutes. Komandoje privalo būti bent viena mergaitė, kuri rungtynių metu turi sužaisti bent 1 kėlinį. Kitu atveju komanda čempionate dalyvauja svečių teisėmis ir į prizines vietas nepretenduoja. Kadangi darželinukams pagrindiniai krepšinio įgūdžiai dar nėra susiformavę, teisėjai į dvižingsnio taisykles žvelgia atlaidžiau (ji išlieka galioti).

Nors pagrindinis čempionato tikslas – sveikos gyvensenos skatinimas, pirmieji čempionato dalyviai jau gali pasigirti įvairiais laimėjimais Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) bei kvietimais atstovauti Lietuvai Europos ir pasaulio čempionatuose.

Čempionato draugai: „Vilniaus duona“ŽOLYNĖLIO arbataFuntastik.lt

Lietuvos darželinukų čempionatas kartu su Lietuvos krepšinio federacija pirmą kartą buvo surengtas lygiai prieš dešimt metų – 2014 m.

2020 ir 2021 m. čempionatas nevyko dėl Covid pandemijos, o pasibaigus ribojimams, jau trečius metus iš eilės generaliniu čempionatu partneriu yra „Vilniaus duona.“

Vilniaus duonos Lietuvos darželinukų čempionatas

Lietuvos darželinukų čempionato tvarkaraštis (Vilniuje)

Kovo 2 d. Mažylių estafetės. Renginio pradžia 11:30 val. (Pilaitės gimnazija (Tolminkiemio g. 2 D)

Kovo 3 d. 2×2 vyresnieji I etapas. Renginio pradžia 11:00 val. Pilaitės gimnazija (Tolminkiemio g. 2D)

Kovo 23 d. 2×2 vyresnieji 2×2 Paguodos taurė. Renginio pradžia 11:30 val. Pilaitės gimnazija (Tolminkiemio g. 2D)

Kovo 24 d. 2×2 vyresnieji „Top 24“. Renginio pradžia 11:00 val. Pilaitės gimnazija (Tolminkiemio g. 2D)

Balandžio 14 d. Didysis finalas, „Jeep“ arena (Ozo g. 14). Konkretus laikas bus patikslintas.

Atgal į naujienas