Atgal į naujienas

„Vilniaus duona“ saugos ir sveikatos dieną pažymėjo sveikuoliškų sumuštinių dirbtuvėmis

Sveikatai naudingų sumuštinių dirbtuvės – tokiu renginiu šiandien pažymėjome Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną. Jos tikslas –  visame pasaulyje skatinti kurti saugias, sveikas ir tinkamas darbo sąlygas. Tarptautinės darbo organizacijos iniciatyva ji minima balandžio 28 d. 

„Sauga ir sveikata mums nėra tik varnelės. Pas mus dirba beveik 400 darbuotojų, dalis jų – su aštriais ar itin karštais įrenginiais, be to, iš mūsų kepyklų duona keliauja kone ant kiekvienos  Lietuvos šeimos stalo – tad dėmesio saugumui ir sveikatai čia negali būti per daug. Smagu, kad ir patys darbuotojai aktyviai siūlo idėjas, ką galima pagerinti saugumo ir sveikatos labui“, – sakė Neringa Melnikavičienė už darbų saugą ir sveikatą atsakinga specialistė, įmonės saugos ir sveikatos komiteto narė. 

Kaip pažymėjome šią dieną?

🌿Pusryčiaudami ar pietaudami įmonės virtuvėlėse kolegos galėjo daugiau sužinoti apie „Rakto skylutės“ simbolį ir juo pažymėtų produktų naudą žmogaus sveikatai.
🌿Gaminomės ir ragavome įvairių sveikatai palankių sumuštinių 🥪 – su jų receptais mums padėjo ilgametė UAB „Vilniaus duona”​ partnerė Kristina Pišniukaitė Šimkienė#AntMedinesLentelės.
🌿Skanavome sveiko gėrimo – beržų sulos su įvairiais pagardais
🌿Visos grupės mastu atliekame darbuotojų apklausą ir kviečiame išsakyti savo nuomonę apie darbuotojų saugą ir sveikatą mūsų organizacijoje.
🌿Taip pat kolegas kviečiame pateikti savo pasiūlymus šiai sričiai pagerinti. Atrinkti geriausi pasiūlymai bus apdovanoti visos Lantmännen Unibake grupės mastu.

Vilniaus ir Panevėžio kepyklose ši iniciatyva vėliau vyks visą šią savaitę.

Šią dieną visoje Lantmännen Unibake įmonių grupėje žymime jau kelerius metus iš eilės. Apie pernykštę iniciatyvą galite paskaityti ČIA.

Ačiū personalo specialistei Jurgita Rašytinienė, suorganizavusiai šią iniciatyvą, ir už saugumą atsakingiems saugos ir sveikatos komiteto nariams: Jūratė Kudabaitė-Staškevičienė, Marius Juška, Dalia Zdanoviciene, Neringai Melnikavičienei, kurių dėka reguliariai galime švęsti metus be jokių nelaimingų atsitikimų.

Atgal į naujienas