Atgal į naujienas

Išrankius maistui vaikus prie pusryčių stalo „Vilniaus duona“ kviečia su „Kakės Makės“ kepiniais

Nereta šeima turi maistui išrankių vaikų. Būtent jas „Vilniaus duona“ nori pasiekti pristatydama patrauklius pusryčių kepinius. Kakės Makės personažas gerai pažįstamas vaikams, tad šį prekės ženklą ir pasirinkome savo naujam produktui: „Kakė Makė“ pusryčių duonelėms bei sumuštinių duonai.  

„Mūsų komandoje dirbantys kolegos turi įvairaus amžiaus vaikų ir visi kaip tėvai buvome susidūrę su Kake Make. Kadangi ir patys pirkdavome šio ženklo produktus, matėme, kad jie yra sveikesni, geresnės sudėties. Be to, ieškojome būdo, kaip prie pusryčių stalo sugrąžinti šeimas, nes šiais laikais nemažai nevalgių ar maistui išrankių vaikų tiesiog praleidžia pusryčius“, – pasakojo produktą su komanda kūrusi „Vilniaus duona“ rinkodaros vadovė Jolita Ažusienė. 

Savo partnerius šis prekės ženklas atsirenka itin kruopščiai, domisi produktų sudėtimi, renkasi palankius sveikatai. 

„Mums toks požiūris puikiai tiko ir patiko. Tad gruodžio mėnesį ėmėmės bendro projekto, o kovo pradžioje mūsų sukurti produktai „Kakė Makė“ sumuštinių duona ir „Kakė Makė“ pusryčių duonelės atsidūrė parduotuvių lentynose“, – sakė J. Ažusienė. 

Pasak Jolitos, „Kakė Makė“ komanda kūrybiška ir draugiška, tad buvo smagu dirbti kartu. Padėkos čia skrieja Sandrai Kalėdienei ir 🌏Simonai Krasauskienei. Taip pat mūsų pardavimų direktoriui Aurimui Matikoniui ir jo komandai, kurių dėka ši duona atsidūrė parduotuvių lentynose.

„Kurdami receptūras siekėme, kad abiejų produktų sudėtys būtų kuo sveikesnės, bet tuo pačiu ir skanios. Norėjome įtikti net patiems išrankiausiems mažiesiems gurmaniukams. 

Džiaugiamės, kad rezultatas pavyko: ir sumuštinių duona, ir pusryčių duonelės minkštos, skanios, puikiai tinka ir pusryčiauti namie, ir susidėti priešpiečių dėžutei į mokyklą“, – sakė rinkodaros vadovė. 

„Kakė Makė“ sumuštinių duona yra skaidulinių medžiagų šaltinis ir turi mažai cukraus. O „Kakė Makė“ pusryčių duonelėse – beveik ketvirtadalis, 23 proc., miltų yra iš viso grūdo avižų, tad tai yra puikus skaidulų ir baltymų šaltinis. 

„Vilniaus duona“ Instagram rasite puikių receptų su šiomis duonomis. Kviečiame paskanauti!

Atgal į naujienas