Atgal į naujienas

Mūsų vertybės:  ATVIRUMAS, VISAAPIMANTIS POŽIŪRIS IR VERŽLUMAS – tai mūsų organizacinės kultūros pagrindas. 

Įmonėje kuriame atvirą kultūrą, kurioje vertiname pasitikėjimą, skaidrumą ir bendradarbiavimą. Atvirai priimame grįžtamąjį ryšį ir suprantame, kad tai padeda mums tobulėti. Laikomės tvaraus ir ilgalaikio požiūrio, bei matome savo veiklą, savo padalinį ir save kaip didesnės visumos dalį. Esame iniciatyvūs, aktyvūs ir prisiimantys asmeninę atsakomybę už rezultatus. Palaikydami ir padėdami vieni kitiems sprendžiant sudėtingas situacijas, prisidedame prie visos komandos sėkmės.

Atsitinka taip, kad deklaruojamos vertybės įmonėse nebūna gajos, jos ir lieka tik deklaracijomis. O kaip yra pas mus Vilniaus duonoje? Apie organizacinę kultūrą ir savo patirtį įsidarbinus Vilniaus duonoje dalinasi mūsų verslo kontrolierius Modestas Urbonas, kuris prie mūsų vadovų komandos prisijungė prieš 4 mėn. „Užaugau vartodamas Vilniaus duonos gaminius, vertinu jų kokybę, tikiu šių produktų sėkme, todėl norėjau prisidėti prie įmonės sėkmės. Mano asmeninės vertybės atitinka Vilniaus duonos ir visos Lantmännen Unibake grupės strateginius įsipareigojimus – siekti tvarumo ir gaminti sveikesnius duonos produktus.“ – savo kandidatavimo sprendimo motyvais Vilniaus duonoje dalinosi Modestas.

Startavus darbe, įmonės vidinėje kultūroje iš karto pastebimas kolegų betarpiškas bendradarbiavimas, komandiškumas ir atvira komunikacija. Tokia aplinka leidžia greitai įsilieti į kolektyvą ir sėkmingai pradėti darbus. „Pirmą menėsį man buvo paruoštas detalus įmonės veiklų pristatymo planas. Susipažinau su Lietuvos ir kitų šalių kolegomis iš skirtingų grupės įmonių padalinių. Man buvo suorganizuoti vizitai į kepyklas, kur susipažinau su gamybiniais ir logistikos procesais. Mano tiesioginė vadovė parengė detalų užduočių sąrašą ir skyrė daug laiko supažindinti su specifinėmis užduotimis, tai gerokai palengvino darbo pradžią. Sėkmingam startui buvo svarbu suprasti pagrindinius lūkesčius, problemas, tikslus ir darbo modelį su pagrindiniais vidiniais partneriais. Per pirmus darbo mėnesius turėjau nemažai malonių akimirkų ir smagių bendrų darbinių išvykų su savo komanda, kurios prisidėjo prie santykių kūrimo ir stiprinimo su kolegomis“ – teigė Modestas.

„Nors Vilniaus duona istoriškai Lietuvoje veikia daugiau nei 140 metų, šis verslas vis dar pakankamai dinamiškas. Tai inovatyvi skandinaviškos kultūros įmonė, kurioje vertinamas kiekvieno darbuotojo indėlis siekiant bendrų įmonės tikslų. Įmonė daug dėmesio skiria darbuotojų tobulėjimui ir augimui, įgalina darbuotojus dalintis idėjomis, priimti sprendimus ir svariai prisidėti prie kasdienės veiklos ir naujų projektų įgyvendinimo panaudojant savo įgūdžius, patirtį ir žinias.“- teigia Modestas.

Atgal į naujienas