Atgal į naujienas

Filmavimo komanda lankėsi mūsų Panevėžio kepykloje

Neseniai aplankėme kolegas Panevėžio „Vilniaus duona“ kepykloje. Čia kepa tokios mūsų duonos kaip „Močiutės“, „Beatos virtuvės“ juoda duona su sėklomis, „Rugelis“, „Urtės“ ir daugelis kitų.

Kartu su Ignu Skudricku iš „7S Films“ kamera perėjome gamykloje per visą duonos kelią: kaip ruošiamas raugas, gaminama tešla, kildinama, kepama. Tuomet aušinama, brandinama, raikoma ir pakuojama. Komplektuojama ir vežama mūsų klientams.

Nenuostabu, kad kelias netrumpas (ir čia dar nepaminėtos visos „tarpinės“ stotelės): kad duona patektų ant Lietuvos stalo – prie to prisideda pas mus daugiau nei 60 įvairių profesijų!

Smagiai pasikalbėjome ir su keliais kepykloje dirbančiais kolegomis, kuriuos parodysime ir mūsų rengiamame įmonės video.

Olga Grebniovienė – apie savo kolegas ji sako „laiko patikrinti žmonės, su tokiais galima ir į karą“. Ne veltui tokią lakią frazę naudoja – iki duonos Olga kone 20 metų dirbo karinėje struktūroje, turi pėstininko kategoriją.

Nijolė Žukienė – kalbėdama apie duoną nesiliauja šypsojusis ir kalba kaip apie gyvą sutvėrimą „Duona tokia ir yra, prie jos negali eiti supykęs“, sako ji. Ji išrinkta 2023 m. „Vilniaus duona“ Veržlumo ambasadore.

Sonata Maselienė – kažkada gavusi nukreipimą į „Vilniaus duoną“ iš Užimtumo tarnybos, šiandien ji yra patyrusi plikinių ir raugų paruošėja, tačiau taip pat yra įgijusi ir papildomų kvalifikacijų, tad save vadina „atostogų gelbėtoja“ – prireikus gali pavaduoti atostogaujančius kolegas kituose veiklos baruose. Ji išrinkta 2023 m. Atvirumo ambasadore.

Ačiū labai visai Panevėžio komandai, svetingai pasitikusią visą filmavimo grupę – su duona ir druska (juokaujame, druskos nebuvo – tik skanios duonos:)

Olgai, kuri viską aprodė, lydėjo per duonos kelią,

Julijai, savo humoru ir svetingumu skaidrinusiai komandos pertraukėles,

Daliai, leidusiai įkvėpti duonos sielos (labai macnas tas raugas – sako jokios tada slogos neims!),

Mindaugui, parodžiusiam kaip dera apsirėdyti einant į gamybines patalpas,

Tadui Gaškauskui, kuris neleido pasiklysti didelėje teritorijoje

Jolitai Ažusienei, sustygavusiai visą šį procesą.

Ir visiems kolegoms, kurie mums mojavo, šypsojosi, viską rodė, atsakinėjo į protingus ir ne itin klausimus bei svetingai priėmė!

Atgal į naujienas