Atgal į naujienas

Elektrikas-šaltkalvis Edmutis Šileikis „jeigu nori dirbti – ieškai galimybių, jeigu nenori – pasiteisinimų.”

Pasak ilgamečio „Vilniaus duonos“ darbuotojo Edmučio Šileikio, jeigu nori dirbti – susidūręs su iššūkiais ieškai sprendimų, o ne pasiteisinimų.

Edmutis kartu su „Vilniaus duona“ yra jau 46 metus – įsidarbino čia vos pabaigęs mokslus. Vilniaus kepykloje jis dirba elektriku-šaltkalviu ir kasdien rūpinasi visų čia esančių įrenginių priežiūra ir remontu, o prireikus skuba į pagalbą kolegoms ir padeda su kitais darbais. Už neabejingumą kolegoms ir nuoširdų požiūrį į darbą 2022 m. Edmutis buvo išrinktas vienos iš mūsų vertybių – „Visaapimantis požiūris“ – ambasadoriumi.

Paklaustas, kokių iššūkių dažniausiai pasitaiko darbe, jis teigia, kad būna visko, tačiau svarbiausia – nusiteikimas. „Aš manau, kad jeigu nori dirbti – ieškai galimybių, jeigu nenori – pasiteisinimų. Norėdamas visuomet sugalvoji sprendimą bet kokiai iškilusiai situacijai“, – teigia darbuotojas.

Jo manymu, šiame darbe svarbiausia norėti dirbti, ieškoti galimybių tobulėti, taip pat mėgautis bendravimu su kolegomis, kadangi būna nemažai bendros veiklos. „Per tiek metų aš tapau tarsi sudėtine įmonės dalimi, todėl tvirtai galiu pasakyti, kad šis darbas – tai komandinis žaidimas. Gerų rezultatų įmonė pasieks tik tuomet, jeigu dirbsime drauge kaip komanda. O komandą turiu nuostabią – čia sutikau labai daug puikių žmonių“, – sako jis.

Norėtumėte dirbti šaunioje komandoje? Kviečiame prisijungti! Peržiūrėti darbo skelbimą ir kandidatuoti galite čia: https://emp.jobylon.com/…/176069-lantmannen-unibake…/

Atgal į naujienas