Atgal į naujienas

Iškepti duoną Lietuvos stalui – pas mus tai 65 profesijų misija

Iškepti duoną Lietuvos stalui – pas mus tai 65 profesijų misija. Nuo raugų paruošėjų, kepėjų, gaminimo linijų operatorių iki pakuotojų bei komplektuotojų. Visų net neišvardinsi. Šiame video, kurį rodysime ir per artėjančias karjeros dienas, pakalbinome kelis kolegas ir apie duoną, ir apie darbą. 

Kolegos akcentavo galimybes augti

Kalbinant kolegas šiam video, kone kiekvienas akcentavo vieną dalyką: galimybes čia augti ir eiti pirmyn, nesvarbu, kokios tavo pareigos.

Sonata Maselienė – kažkada nukreipta čia išmėginti jėgas iš Užimtumo tarnybos, šiandien dirba jau 16 metų. „Patinka, kad čia nėra monotonijos, kiekviena diena kitokia“. Sonata pernai kolegų išrinkta mūsų Atvirumo vertybės ambasadore, nes yra įvaldžiusi ne vieną gamybos etapą, mielai dalinasi savo žiniomis su kolegomis. 

Olga Grebniovienė – pas mus dirba Gamybos pamainos vadove trejus metus. „Mokomės vieni iš kitų, padedame vieni kitiems, ir ta aplinka jinai tampa tokia labai maloni“. Olga mokosi šiuo metu ir „Vilniaus kolegijoje“. Ją kolegos išrinko Vidinės komunikacijos ambasadore, nes ji aktyviai dalinasi viduje aktualijomis iš kepyklos gyvenimo. 

Mūsų senbuvė Nijolė Žukienė, karjerą pas mus tęsianti 37 metus, uždega savo energija ir pozityvumu (ne veltui išrinkta Veržlumo vertybės ambasadore!). Ji labai kviečia pas mus ateiti jaunimą. „Tikrai įmonė duoda daug galimybių. Viską geranoriškai parodo, apmoko“, sako ji. 

Snieguolė Šoblinskienė, kurią vadiname mūsų duonos someljė, sako: kad ir kokie būtų įrengimai, technologijos, be meilės duonos tu nesukursi. Ir dar primena, kad geriausias generolas tas, kuris pradėjo nuo pradinio laiptelio. 

Artūras Kokoškinas priduria, jog duona – daug kūrybos reikalaujantis darbas. „Tu turi domėtis viskuo: ekonomika, aplinka, mados. Ir žiūrėk vieną dieną pradėjęs kaip studentas – tapsi didžiulės įmonės vadovu“. 

Jau rytoj dalyvausime „Vilnius Tech“ universiteto Gravity karjeros dienoje. Ten jį parodysime ir apsilankiusiems studentams. Pažiūrėkite video ir Jūs spausdami ČIA. 

Video kūrusi komanda

Už darbą kuriant šį video padėkos skrieja visiems kalbėjusiems kolegoms, taip pat projektą kuravusioms Jolitai Ažusienei ir Jurgai Staniukėnienei.

Video: Ignas Skudrickas

Grimas: Ieva Benkunskaitė 

Scenarijus: Gitana Baliutavičienė

Atgal į naujienas