Prekės ženklai

Žiūrėti produktus

„Toste“

Lietuvoje populiariausia skrudinimo duona – neabejotinai "Toste". „Toste“ šeimoje savo mėgstamiausiąją suras kiekvienas: čia yra ir sumuštinių duona su spelta miltais, ir „Toste“ prancūziška duona, ir „Toste“ vaikams, ir „Toste“ viso grūdo duona skrudinimui ir „Toste Protein“. „Toste“ linijos gaminiai niekada nenusibosta – galima rinktis nuo minkštų ir saldokų iki sveikuoliškų viso grūdo duonos gaminių. Moderni "Toste" duona – duona kiekvienos šeimos stalui.

Žiūrėti produktus

„Agotos“

"Agotos" duona – tai iš lietuviškų rugių iškepta ruginė duona, mėgstamiausia duona mūsų šalyje. Ruginė duona „Agotos“ - tai tradicinis lietuviškas duonos skonis, kokiu mėgavosi mūsų seneliai ir tėvai. Tačiau „Agotos“ – tai ir duona, žengianti koja kojon su nūdiena. Tamsi, ruginė duona labai mėgiama ir šiandien: tokia duona tinka prie daugelio tradicinių patiekalų, puikiai dera prie įvairių užkandžių ir sumuštinių.

Žiūrėti produktus

„Autentiškos“

"Autentiškos" - tradiciniai arba senųjų receptų įkvėpti „Vilniaus duonos“ gaminiai. „Rugelis“, "Vilniaus" arba tamsi "Močiutės" duona yra daugeliui nuo vaikystės puikiai pažįstamas skonis ir kvapas. Bet ne visa ruginė duona – tai tamsi duona. "Autentiškų" duonų šeimoje yra ir sodraus skonio, skalsi „Močiutės“ duona - šviesi ruginė duona, kuri nuostabiai dera su tradiciniais lietuviškais patiekalais. „Autentiškos“ duonos linijos gaminiai puikiai tinka kaip gardūs lietuviški suvenyrai bei vaišės užsieniečiams ir užsienio lietuviams.

Žiūrėti produktus

„Beatos virtuvė“

„Beatos virtuvės“ juoda duona su sėklomis ir „Beatos virtuvės“ sumuštinių duona su priedais - du „Beatos virtuvės“ duonos produktai, mėgiami ir įvertinti Lietuvos pirkėjų. Tai gaminiai, kuriuos galime vadinti „modernia duona“. Sumuštinių duona su priedais – tai duona skrudinimui, praturtinta priedais ir skaidulinėmis medžiagomis. Tai gardi ir minkšta šviesi duona. Juoda duona su sėklomis yra skalsi, saldoko skonio. Tai ypatingai gardi, visokio gėrio pilna duona, kurios net 30% sudaro įvairūs grūdai ir sėklos (saulėgrąžų, moliūgo sėklų, linų sėmenų).

Žiūrėti produktus

„Imk“

Legendiniai, populiarūs traškučiai mėgiami tiek vaikų, tiek suaugusiųjų. Galite rinktis iš keleto mėgstamų tradicinių skonių. Vaniliniai, arbatiniai ir aguoniniai traškučiai „IMK“ – tai puikus kasdienis greitas užkandis, patogus kelionei su vaikais traukinyje arba automobilyje. Kaip ir bandelės, traškučiai - puikus desertas prie arbatos ir kavos. Traškučiai valgomi vieni kaip užkandis, mirkomi arbatoje arba valgomis su įvairiais priedais – saldžiais arba pikantiškais.

Žiūrėti produktus

„Sostinės“

„Sostinės“ batonas – populiariausias batonas Lietuvoje jau daugelį metų. Batonai – tradiciniai kvietinės duonos gaminiai, mėgiami įvairių kartų pirkėjų. "Sostinės" batonas – itin minkštas, drėgnos ir švelnios struktūros, lengvai salstelėjusio skonio. "Sostinės" batonas – tai sumuštinių klasika. Tobulas sumuštinis su batonu – su saldžios grietinėlės sviestu, dešra arba sūriu.

Žiūrėti produktus

„Urtės“

"Urtės" duona – tikra sumuštinių karalienė. „Su Urtės“ duona susikursite nuostabiausius sumuštinius kiekvieno skoniui, kurie niekada nepabos. Tai ir sveikesnio pasirinkimo viso grūdo tamsios duonos, kuriose gausu grūdų, o sudėtyje yra mažiau cukrų, ir „Urtės“ sumuštinių duona su grūdais, ir kvietinė duona su moliūgų sėklomis, ir "Anglijos įkvėpta" duona – minkštos, šviežios duonos plėšytais kraštais.

Žiūrėti produktus

Kitos