Kokybė

Kokybė - mūsų prioritetas

Nuolat tobuliname savo darbą, atnaujiname saugių gaminių ir jų kokybės valdymo sistemas, įgyvendiname novatoriškas idėjas. Mūsų prioritetai – stabili gaminių kokybė, jų sauga ir aukšta higienos kultūra.

Kokybę kontroliuojame kiekviename žingsnyje – nuo žaliavų įsigijimo iki gaminių pristatymo klientams.

„Vilniaus duona” kokybės valdymą grindžia kepyklose įdiegta maisto saugos vadybos sistema pagal visuotinio maisto saugos standarto (BRCGS) 8-os versijos reikalavimus. Kepyklų atitikimą standarto reikalavimams vertina nepriklausomi užsienio auditoriai.

2021 metais abi "Vilniaus duonos" kepyklos gavo aukščiausio lygio (AA) įvertinimą.

BRCGS yra garantas, kad gamintojas itin atidžiai renkasi žaliavas, užtikrina sklandžiai veikiančią produktų tiekimo liniją, turi kompetentingą ir nuolat tobulėjančią komandą. Potencialiems partneriams tai labai svarbūs faktoriai. BRCGS maisto saugos standartas laikomas vienu griežčiausių visame pasaulyje, kurio sertifikavimo procesas grindžiamas trečios šalies auditais. Sertifikatas suteikiamas tik tiems gamintojams, kurie geba užtikrinti nuolatinę produktų kokybę ir saugą.

Mūms svarbi Jūsų nuomonė

Siekiame, kad ant Jūsų stalo visuomet patektų šviežia ir kokybiška duona. Mums svarbi kiekvieno iš Jūsų nuomonė. Laukiame Jūsų atsiliepimų nemokamu kokybės telefonu +370 800 20004 arba el. paštu: kokybe@vduona.lt