Vilniaus duona šiandien

Patirtis

„Vilniaus duona“ – tai didžiausia ir seniausia duonos kepykla šalyje, įkurta dar 1882 m. Vilniaus mieste. Pirmąsias, malkomis kūrenamas, duonos kepimo krosnis pakeitė moderni įranga, o „Vilniaus duona“ tapo visos Lietuvos duona.

  • 140 metų patirtis
  • 2021 m. apyvarta siekė 37 mln. eurų

Lyderystė

Esame Lietuvos duonos rinkos lyderiai ir didžiausia kepykla Baltijos šalyse. Kepame daugiau kaip 40 pavadinimų duonos gaminius ir nuolat džiuginame savo pirkėjus naujomis duonos gaminių idėjomis. Per parą iškepame ketvirtadalį milijono įvairiausių gaminių!

  • daugiau kaip 40 pavadinimų duonos gaminių
  • 1 para - apie 90 tonų gaminių

Autentika ir inovacijos

Mes nesustojame – nuolat investuojame į gamybos modernizavimą ir gaminių kokybės užtikrinimą, todėl mūsų produkciją myli ir vertina vartotojai. Savo gaminius parduodame ne tik Lietuvoje, bet ir eksportuojame juos į Suomiją, Estiją, Latviją, Didžiąją Britaniją, Airiją, JAV bei kitas šalis.

„Lantmännen Unibake“ grupė

„Vilniaus duona“ priklauso kepimo įmonių lyderei Skandinavijoje ir Baltijos šalyse „Lantmännen Unibake“, kuri yra vienos didžiausių įmonių grupių Šiaurės Europoje „Lantmännen“, veikiančios žemės ūkio, įrengimų, energetikos ir maisto pramonėje, dalis.

Gaminių kokybė ir sauga yra mūsų aukščiausias prioritetas. Jau ne vieną dešimtmetį mes tobuliname savo procesus ir sistemas, kad atitiktume griežčiausius pirkėjų reikalavimus.

„Lantmännen Unibake“ metinė apyvarta siekia 1 milijardą eurų, joje dirba 6'000 darbuotojų.